جستجو کردن

نخود ریز فلافلی

نخود ریز فلافلی سرشار از انواع پروتئین ها مواد معدنی و فیبر است که فواید خواص و اهمیت فراوانی برای سلامتی دارد.

نخود ریز فلافلی

همان طور که می‌دانید مصرف فست و فود آن هم به دلیل اینکه به سرعت پخته می شود روز به روز در حال افزایش است یکی از انواع فست فودها فلافل است.

پخش اصلی این غذا از نخود تشکیل شده است انواع مختلفی از نخود ها در فلافل به کار می‎رود اما یکی از آن ها نخود ریز فلافلی است.

 

این نوع نخود فلافل را بسیار خوشمزه می‌کند و به بافت آن نرمی می‌بخشد همچنین استفاده از نخود ریز فلافلی در غذا به هضم کامل آن کمک می کند.

علاوه بر موارد ذکر شده به دلیل اینکه این مدل از نخود ها نرم هستند به راحتی برای پخت فلافل آماده می‌شوند همچنین مصرف نخود ریز فلافلی به شما در جذب ویتامین های روزانه کمک می‌کند.

نخود ریز فلافلی

مشخصات نخود ریز فلافلی

نخود ریز فلافلی ویژگی های متفاوتی دارد که یکی از آن ها خواصی است که به زیبایی و سالم ماندن پوست بسیار کمک می‌کند.

 

همچنین باید اشاره کرد این نوع نخود برای درمان عفونت‌ها از جمله عفونت قارچی مفید است بعلاوه باید اشاره کرد نخود برای رشد مو مفید است.

عنوان توضیحات
مزیت نرم کردن بافت فلافل و کمک به هضم آن
مواد مغذی فیبر و پروتئین
فاکتورهای کیفیت بالا تازه و بسته بندی بودن آن
فواید جذب ویتامین، تقویت مو و موثر در لاغری

خوردن آن موها را تقویت می‌کند نخود ریز فلافلی نقش به سزایی در لاغری و کاهش وزن دارد پس مصرف آن برای سلامتی بسیار مهم است.

نخود ریز فلافلی از بروز سرطان جلوگیری می‌کند و در بهبود سلامت قلب نقش مهمی دارد علاوه بر موارد گفته شده نخود ریز فلافلی برای سلامت چشم ها مفید است.

این محصول غنی از پروتئین و فیبر می باشد.

نخود ریز شور

خرید نخود ریز فلافلی

برای خرید نخود ریز فلافلی باید به یک سری نکات توجه کرد که در ادامه آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم اولین موردی که باید در نظر گرفت.

کیفیت نخود ریز فلافلی است که شما باید در حین خرید از به آن توجه کنید امکان دارد بعضی از فروشگاهای متقلب به شما یک نخود نامناسب برای فلافل را به جای نوع اصلی بفروشند.

پس شما باید به هنگام خرید نخود دقت لازم را داشته باشید و از فروشگاه های باسابقه و معتبر خریداری کنید.

 

بسته بندی نخود نیز یکی از عواملی است که شما باید به هنگام خرید به آن دقت کنید باعث می‌شوند که نخود سالم باقی بماند.

علاوه بر این با وجود بسته بندی مناسب امکان نگهداری و حمل و نقل نخود ها آسان می‌شود و آسیبی به آن ها وارد نمی‌شود.

نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز فلافلی + خرید و فروش

قیمت نخود ریز فلافلی تحت تاثیر عامل های متفاوتی است به عنوان مثال صادرات نخود از کشور یکی از عواملی است که می‌تواند روی قیمت آن اثر بگذارد.

همچنین شرایط آب و هوایی نیز یکی از عامل های تعیین کننده قیمت نخود است از دیگر موارد تاثیر گذار بر روی قیمت نهایی نخود تازه و یا کهنه بودن آن است.

به طبع هر چه نخود تازه تر باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا می‎ کند علاوه بر این موارد ضایعات همراه نخود نیز در قیمت آن نقش دارد.

 

یعنی اگر نخود با ضایعات باشد از قیمت پایین تری برخوردار است یک مورد اساسی دیگر خارجی و ایرانی بودن نخود است اگر نخود خارجی باشد.

قیمت آن با نوع ایرانی تفاوت دارد به غیر این مواردی که تا اینجا به آن ها شاره کردیم بسته بندی بودن نخود نیز روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد.

قطعا با وجود بسته بندی قیمت نخود ریز فلافلی افزایش پیدا می‌کند برای مشاهده انواع نخود و بررسی قیمت ها به سایت ما مراجعه فرمایید و با مشاورین ما تماس بگیرید.

نخود ریز

پاسخ به ۲ سوال درباره نخود ریز

۱: مزیت استفاده از نخود ریز در فلافل چیست؟

به بافت آن نرمی می‌بخشد همچنین استفاده از نخود ریز فلافلی به هضم کامل آن کمک می کند

۲: فواید استفاده از نخود ریز فلافلی چیست؟

نخود ریز فلافلی از بروز سرطان جلوگیری می‌کند و در بهبود سلامت قلب نقش مهمی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *