جستجو کردن

عدس ایرانی فله؛ مخروطی سبز دال بدون سنگ ریزه

عدس ایرانی فله دارای ارزش غذایی بسیار زیادی است و مواد معدنی فراوانی دارد عدس ایرانی برای شما خواص زیادی دارد و در وعده غذایی شما جایگاه مهمی دارد.

عدس ایرانی فله

عدس ایرانی فله بالاترین سطح کیفیت را دارد و نسبت به عدس های خارجی، محبوب تر است.عدس جزو حبوباتی است که پروتئین بسیار زیادی دارد و املاح درون آن، برای بدن ضروری است.

عدس در وعده های غذایی شما به صورت مداوم باید باشد تا از خواص بسیار خوب و ارزشمند آن بهرهمند شوید.عدس برای تهیه غذا های گوناگونی استفاده می شود که بعضی از این غذا ها، عدس در ترکیبات اصلی غذا قرار دارد.

مصرف عدس برای تمامی گروه های سنی به خصوص کودکان و نوجوانان مفید است و بر روی تقویت سیستم ایمنی آن ها تاثیر دارد.

 

مشخصات عدس ایرانی فله

عدس ایرانی فله مشخصات بسیار زیادی دارد و شما می توانید با کمک این مشخصات، عدس ایرانی فله را مصرف کرده و کیفیت آن را بررسی کنید.این نوع عدس دارای سطح کیفیت بسیار بالایی است و بدون شکستگی می باشد.

عنوان توضیحات
انواع سبز و دال
ویژگی بدون سنگ ریزه
خواص تقویت سیستم ایمنی بدن
نوع مخروطی

عدس درجه یک ایرانی، شکستگی ندارد و شما می توانید از بهترین نوع آن برای غذای خودتان استفاده کنید.عدس ایرانی فله بدون سنگ ریزه است و به طور کامل پاک شده می باشد.

عدس انواع گوناگونی دارد که نوع عدس سبز و دال عدس، رایج ترین و محبوب ترین آن ها می باشد.عدس در بین حبوبات سطح املاح بیشتری داشته و ارزش غذایی آن بیشتر است.

 

خرید عدس ایرانی فله

خرید عدس ایرانی فله عمدتا به صورت حضوری انجام می شود.خرید آنلاین عدس ایرانی فله ای رواج زیادی پیدا کرده است و سبب راحتی کار شما شده است.

در خرید آنلاین و حضوری توصیه می شود از معتبر ترین مراکز و سایت ها، خرید خود را انجام دهید.شما در خرید آنلاین می توانید بدون واسطه، خریدی با کمترین هزینه ممکن را داشته باشید.

در خرید عدس به یکدست بودن آن توجه کنید.بعضی از عدس های فله مخلوطی از سایز های گوناگون و مختلف هستند و این مورد در خرید اهمیت بسیار زیادی دارد.

توصیه می شود عدس را با سایز یکدست، بدون شکستگی و کاملا خشک خریداری کنید.

 

قیمت عدس ایرانی فله + خرید و فروش

قیمت معیار بسیار مهمی در خرید عدس ایرانی فله به حساب می آید.بر روی قیمت عدس ایرانی و نوسانات آن، عوامل مهمی تاثیر می گذارد؛ از جمله:

  • سایز عدس
  • نوع بسته بندی عدس
  • روش خرید
  • منطقه کشت و بازار فروش عدس
  • وزن عدس
  • نوع عدس

توجه کنید که حتی تولید کننده عدس نیز بر روی نوسانات قیمت عدس تاثیرات مهمی می گذارد.قیمت عدس ایرانی فله درشت، در بازه قیمتی هر کیلو 50 تا 80 هزار تومن نوسان دارد.

شما می توانید با برقراری ارتباط با پشتیبانان و مشاوران فعال و مجرب ما، به راحتی و با اطمینان بالا، استعلام دقیق قیمت هر نوع عدسی را بگیرید.

 

پاسخ به ۲ سوال درباره عدس ایرانی

۱: عدس ایرانی چیست؟

عدس ایرانی دانه ای از خانواده حبوبات است که خواص فوق العاده ای دارد. عدس سرشار از آهن، پروتئین، اسیدهای آمینه و مواد مغذی است.

۲: عدس ایرانی در چند نوع تولید می شود؟

انواع عدس ایرانی شامل عدس قهوه ای، عدس سیاه، عدس زرد و عدس قرمز در بازار موجود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *