جستجو کردن

بهترین نخود برای تقویت مو

نخود برای تقویت مو، از راهکارهای حیاتی برای کاهش ریزش مو برای آقایان و بانوان می باشد که به روش های مختلف قابل استفاده است.

نخود برای تقویت مو

بسیاری از پزشکان طب سنتی در طی سال های اخیر، به جهت افزایش میزان ریزش مو در بین قشر جوان عموم جامعه، دستورات مصرفی استفاده از نخود را به روش های مختلف برای تقویت ریشه تجویز کرده اند.

از این رو نخود با توجه به اینکه دارای ویتامین ب کمپلکس می باشد و تمامی انواع ویتامین گروه خانوادگی ب را دارا است، می تواند در خونرسانی به کف سر کمک کرده و از این طریق مواد مورد نیاز را در اختيار ساقه مو قرار دهد.

مواد مورد نیاز از طریق گردش خون بیشتر در قسمت کف سر به ساقه مو دست پیدا می کند و قطعا با تامین نیاز خود، شاهد کاهش ریزش مو می شویم که در کنار درمان مدرن، این امر نیز قابل استفاده است.

نخود برای تقویت مو

مشخصات نخود برای تقویت مو

نخودی که برای تقویت موی سر مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند در نوع خام یا پخته باشد، چون نوع خام صرفا به صورت موضعی روی کف سر اعمال می شود و با ترکیب با مواد دیگر روغنی و غیر روغنی، ماسک موی مناسبی می باشد.

در نوع پخته نیز نخود مورد نظر به صورت خالی یا به همراه چوب دارچین پخته شده و خود نخود به همراه آب آن در حجم مناسبی به صورت روزانه مورد مصرف قرار می گیرد.

لذا برای تهیه نخود جهت ماسک گذاری و مصرف خوراکی آن، باید عواملی در نظر بگیرد که ضمن کاهش هزینه خرید برای انجام این کار، تاثیرگذاری بالایی را طی استفاده برای افراد مورد نظر به وجود بیاورد.

مشخصات نخود برای تقویت مو

خرید نخود برای تقویت مو

خرید نخود برای تقويت مو، در حجم های کمتری انجام می گیرد لذا در صورت مصرف نخود به صورت پخته و خوراکی، بهتر است از انواع ارگانیک این محصول استفاده کنید که ویتامین های بسیار زیادی را دارا می باشد.

اما در صورت استفاده موضعی این محصول صرفا برای ماسک مو، می توانید از نخودهای درجه دو یا درجه سه نیز استفاده کنید چرا که وجود کودهای شیمیایی در داخل این محصول به علت خام بودن، مضر نمی باشد.

خریداران مورد نظر توجه نمایند که نخودهای فلافلی که دارای اندازه های درشت می باشد یا اینکه در شرایط دیمی به تولید رسیده اند، خواص بالایی برای مو دارند لذا در انتخاب نوع نخود در زمان تهیه، این موارد را در نظر داشته باشید.

خرید نخود برای تقویت مو

قیمت نخود برای تقویت مو + خرید و فروش

قیمت نخود برای تقویت مو، با توجه به درجه کیفی محصول اعلام می شود لذا طبق موارد یادشده در بالا، در صورت تهیه نوع درشت و دیمی این محصول، باید قیمت بالایی را برای خرید محصول در نظر گرفت.

از این رو نخودهای فله ای قیمت متعادل تری نسبت به نوع کارخانه ای و بسته ای دارند که می تواند در نوع خود دارای متقاضیان خاصی باشد لذا قیمت کیلویی از این محصول از ۸۰/۰۰۰ تا ۱۵۰/۰۰۰ تومان می باشد.

خرید حجم های مختلف این محصول در درجه کیفی گوناگون، مستلزم شناخت لیست قیمت محصول می باشد که باید از طریق تماس تلفنی، این امر مهم مورد پرسش قرار گرفته و به دنبال آن سفارش خرید توسط کارشناسان ثبت گردد.

قیمت نخود برای تقویت مو + خرید و فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *