جستجو کردن

قیمت ماش سبز ریز از تولید به مصرف

ماش سبز ریز از جمله حبوبات حائز اهمیت است که به دلیل غنی بودن از عناصر مفید، همواره مورد توجه بوده و در خوراک انسان کاربرد دارد.

ماش سبز ریز

ماش سبز ریز نیز مانند سایر حبوباتی که در تغذیه انسان به کار می‌ روند، کاربردهای بسیاری دارد.

این محصول را معمولاً به صورت پخته شده به استفاده می رسانند؛ ماش به صورت پخته شده از غلظت و طعم خوبی برخوردار است؛ اما حقیقت این است که این محصول به دلیل ارزش تغذیه ای بالایی که دارد، مورد توجه می باشد.

این محصول را به صورت پخته شده در محصولات گوناگون می توان استفاده کرد، همچنین امکان آسیاب آن و تبدیل این محصول به آرد جهت استفاده راحت تر در غذاهای مختلف وجود دارد.

ماش هرچه تازه تر و با کیفیت تر باشد، طعم بهتر و خواص بیشتری خواهد داشت.

ماش سبز ریز

مشخصات ماش سبز ریز

از مهمترین مشخصات ماش سبز ریز این است که این محصول دانه های کوچک دارد، همچنین رنگ آنها سبز پررنگ می باشد، به صورت پخته شده نیز محصول همین رنگ را خواهد داشت.

لایه بیرونی ماش، سبز رنگ می باشد؛ اما قسمت داخل آن رنگ روشن دارد؛ این محصول از نظر دسته بندی جزو حبوبات ریز به شمار می‌ آید و اندکی از عدس درشت تر می باشد؛ اما دانه های آن گرد و کروی و تا حدودی کشیده هستند.

از نظر طعم نیز باید بدانید که بسیار خوشمزه می باشد و همانند عدس و سایر محصولات مشابه این محصول، باید به صورت پخته شده به استفاده برسند تا از کیفیت کافی برخوردار باشد.

مشخصات ماش سبز ریز

خرید ماش سبز ریز

از جمله نکات خرید ماش سبز ریز این است که به کیفیت آن باید توجهی اساسی کرد؛ از خرید محصولات کهنه باید به طور جدی خودداری کرد؛ زیرا این محصولات از طعم و خواص واقعی برخوردار نیستند.

ماش سبز باید درجه یک باشد تا از ارزش تغذیه بالا و خواص بی نظیر برخوردار باشد، این محصول را لازم است در قالب بسته‌ بندی خریداری کنید و به سراغ نژادهای برتر محصول بروید.

جهت خرید مستقیم این محصول به طور آسان و بی دغدغه و نیز تهیه محصول به طور تضمین شده می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید.

در این صورت با مدل‌ های متنوعی از محصول نیز می‌ توانید آشنا شوید و قدرت انتخاب داشته باشید.

خرید ماش سبز ریز

قیمت ماش سبز ریز + خرید و فروش

قیمت خرید و فروش ماش سبز ریز مستقیماً از کیفیت آن ناشی می شود؛ این محصول را با قیمت های مناسب می توان تهیه کرد؛ اما نحوه خرید و فروش آن هم اهمیت دارد.

در حالت کلی ماش ارزان قیمت می باشد و همانند سایر حبوبات این محصولات را با قیمت های پایین می توان تهیه کرد.

رنج قیمت این محصول در حال حاضر برای هر کیلوگرم ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بی واسطه این محصول به طور تضمینی خریداران از اقصی نقاط کشور می توانند جهت تهیه عمده یا جزئی این محصول با کارشناسان فروش ما در تماس مستقیم باشند.

قیمت ماش سبز ریز + خرید و فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *