جستجو کردن

خرید نخود آبگوشتی ارزان + قیمت عالی با کیفیت تضمینی

نخود تازه آبگوشتی ریز و درشت ارزان قیمت عمده را از کجا تهیه کنیم؟ نخود آبگوشتی تازه با نرخ ارزان برای فروشندگان عمده را فقط از طریق فروشگاه‌ها و مراکز مطمئن آنلاین مانند این این سایت می توانید خرید کنید.

قیمت نخود آبگوشتی

هم چنین می توانید سود عالی را برای کسب و کار خودتان به ارمغان آورید.

نخود آبگوشتی در بازارهای داخلی و خارجی جایگاه خوبی دارد و برای مصارف بسته‌بندی و تولیدات محصولات فرآوری شده مانند کنسروجات، نخودچی و آردنخودچی و حتی غذاهای آماده از آن استفاده می کنند.

نخود عالی که هم قیمت عمده آن ارزان باشد و نکات مثبت زیادی را داشته باشد می توانید از طریق بازاریان و فروشندگان معتبر اینترنتی همانند شرکت ما تهیه و خریداری نمایید.

 

 

شما با زدن صفحه ثبت سفارش یا با شماره تلفن موجود در سایت فروشگاهی در این صفحه با مسئول فروش شرکت ارتباط بگیرید و از قیمت عمده روز یا با شرکت ما آشنا گردید.

نخود آبگوشتی را چگونه باید شناخت یا سایز ریز و درشت این محصول تا چه اندازه بر قیمت عمده این کالا دارد؟

در ادامه مطلب قصد داریم تا مختصر حرفی را در باب این مطلب بیان کنیم تا شما خریداران گرامی زمانیکه به قصد خرید عمده و با وزن بالا به جستجوی محصول مورد نیاز خود می گردید نرخ محصول و مرغوبیت و اندازه کالا را با آگاهی کافی داشته باشید تا بتوانید سود مناسبی را برای کسب و کار خودتان رقم زنید.

اختلاف قیمت‌ها در محصول نخود زیاد است و در زمان خرید نخود به روش عمده و میانگین بالا باید به تازه بودن کالا یا محصول، کیفیت، سایز، و رنگ و مرغوبیت قابل درخوری باب سلیقه مشتریان شما داشته باشد.

نرخ مناسب یکی از دلایل اصلی پر مصرف بودن محصول است و نخود آبگوشتی به جهت داشتن قیمت ارزان با توجه به شرایط کیفی نخودهای ایرانی خود مسبب انگیزه خرید و برهان خرید در مشتریان می گردد.

کیفیت یکی دیگر از دلایل فروش زیاد این نخود و دیگر محصولات نخود ایران است.

قیمت و کیفیت در تمامی مراحل مختلف خرید و فروش تأثیر زیادی بر همدیگر دارند و نخود ایرانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب با نخود خارجی کم کیفیت با مرغوبیت کم در بازار حبوبات در رقابت است.

 

 

نخودهای خارجی با کیفیت و مرغوب هم در بازار حبوبات وجود دارد ولی به نسبت کیفیت آن قیمت بسیار گرانی دارد و این در حالیست که کشاورزان غرب ایران با شرایط فوق العاده خوب جغرافیایی و خاکی که حاصلخیز و پرازاملاح متنوع معدنی است.

حتی به دلیل داشتن همین منابع خاکی غنی در کشت نخود به حدی بسیار کم از کودهای تقویتی استفاده می نمایند.

این برعکس نخودهای وارداتی و خارجی است چون کشاورزان خارجی مانند کشاورزان ترکیه و هند یا رسیه به خاطر رقابت زیاد با محصولات نخود ایرانی از کودهای شیمیایی و تقویتی به حد زیادی برای پر بارتر کردن گیاه نخود استفاده می کنند.

مناطق غربی کشور مانند استان کرمانشاه و کردستان یا آذربایجان غربی که کشاورزی نخود در آن وجود دارد به دلیل داشتن منابع املاح معدنی فراوان و غنی موجود در خاک از کودها و تقویت کننده‌های کمی در تولید محصولات کشاورزی استفاده می کنند.

همین خود سبب است تا خریداران عمده زیادی از کشورهای مختلف عربی و مناطق اطراف مانند افغانستان و پاکستان برای خرید نخود بسته بندی به ایران رجوع کنند.

البته این نکته قابل ذکر است که کشور پاکستان تولید نخود دارد ولی به خاطر داشتن کیفیت پائین استقبال خوبی از نخود ایرانی در بازار این کشورها می شود و هر ساله سهم زیادی در صادرات محصول نخود به این مملکت‌ها داریم.

 

 

واردات نخود به ایران از این کشورها صورت می گیرد:

  • ترکیه
  • هند
  • اتیوپی
  • روسیه
  • آرژانتین
  • کانادا و قزاقستان

همین سبب انگیزه کم کاری کشاورزان ایران برای تولید نخود شده است.

در چند سال اخیر به خاطر گرانی و فشارهای تحریمی که، مملکت و مردم ایران سختی آن را متحمل گشته‌اند صادرات محصول نخود به کشورهای همجوار متوقف شد و باعث جایگزین شدن نخودهای خارجی به جای نخودهای ایرانی در بازار این کشورها گشت.

اکنون به دلیل پی بردن این امر مهم صادرات محصول نخود دوباره از سر گرفته شد و امید می رود که کشاورزان در تولید و رشد این محصول کوشا باشند و سهم قابل توجهی در بازارهای صادرات نخود عمده به اقصی نقاط جهان داشته باشیم.

همانطور که شرح دادیم قیمت و کیفیت در تمامی محصولات تاثیرات زیادی دارند ولی در مورد دانستن این موضوع که نخود ایرانی با کیفیت بالا به نسبت نخودهای خارجی که از حیث کیفیت همتراز با نخود های ایرانی هستند، بغایت نرخ نخود خارجی بالا و گران می‌باشد.

پس خریدا‌‌ران باید این نکته را درک کرده و با خریدن نخود ایرانی به منفعت کشاورزان این مملکت کمک شایانی نموده و باعث آبادانی مرزوبوم و فردای خویش باشیم تا دیگر مثل گذشته یا امروز در تهیه انواع محصولات دست به دامن خارجی‌ها نباشیم.

نحوه تشخیص نخود آبگوشتی تازه ایرانی یا دیگر نخودها را با در نظر گرفتن ظاهر و رنگ آن باید شناخت.

 

 

به منظور مثال در زمان خرید نخود ایرانی یا کرمانشاهی این را باید مد نظر قرار دهید:

نخود ایرانی اندازه و سایز بزرگ و یا عضله ای تر به نسبت نوع خارجی دارد و البته باید گفت که نخود خارجی خوب هم موجود است.

ولی نرخ بسیار زیادی دارد و خود همین باعث گشته تا خریداران عمده خارجی این محصول به ایران آمده و خواهان خرید عمده نخود کرمانشاه و کردستان یا دیگر مناطق تولید کننده که در این زمینه فعالیت گسترده‌ای دارند می شوند.

عواملی که در نرخ گذاری نخود آبگوشتی و نخود درشت کرمانشاه دخیل هستند و قیمت عمده آن را ارزان یا گران می کند در چیست؟

برای جواب گرفتن این سوأل نکاتی را باید مدنظر قرار گرفته و کسانیکه در امر صادرات و تجارت تلاش می کنند یا شرکت‌های بسته‌بندی محصولات کشاورزی یا کارخانجات غذاهای آماده مانند کنسرو، فلافل یا خمیر فلافل از حبوباتی مانند نخود تا حد زیادی استفاده می کنند، باید از آن پیروی نمایند.

این امر موجب می شود که در طول سال کاری یا زمان خرید بار در فصول مختلف که نبود محصول نخود در قیمت آن دچار تغییر ناگهانی و بالا رفتن نرخ آن می شود دچار ضرر و زیان نگردند و کسب و کارشان ضربه جبران ناپذیر نخورد.

همین ضربه‌های جبران ناپذیر باعث از بین رفتن و تعطیل شدن کارخانه‌ها و شرکتهای مختلفی گشته است.

نرخ نخود درست در زمان برداشت محصول بر اساس زیاد بودن یا کم بودن محصول و کیفیت و مرغوبیت آن قیمت گذاری می گردد و در طول سال دوباره دچار تغییر قیمت می شود، درست در فصل سرما که صادرات محصول به میزان زیادی به کشورهای همجوار مانند عراق و سوریه یا کشورهای عربی صورت می گیرد نرخ آن هم بسیار بالا می رود.

شرکت‌ها و کارخانجات مصرف‌کننده این محصول میتوانند در زمان برداشت محصول از شرکت‌ها و فروشندگان معتبر اینترنتی همانند سایت‌هایی مثل این فروشگاه اقدام به معامله عمده این محصول با حجم بسیار زیاد کنند و در چندین مرحله طبق مقررات قراداد کالا را در جا و مکان مورد نظر تحویل بگیرند.

این گونه معاملات عمده باعث سود دهی فراوان و رونق بخشیدن به کسب و کار می شود و یکی از دلایل خوبی جهت تخفیفات ویژه برای مشتریان این شرکت‌ها و حتی باعث زیاد شدن مشتریان داخلی و خارجی می باشد.

بعضی از شرکت‌های مختلف جهت انجام رساندن معامله به قصد خرید عمده نخود از کشورهای خارجی همانند ترکیه و روسیه عازم سفر به این ممالک می شوند.

این سفرها مخارج زیادی را در بر دارد و اکثر آنها دچار ضرر و زیان مالی بالا می گردند و موجب قیمت گذاری بالا بر روی محصولات خواهند شد پس نتیجه معکوس می‌گیرند و باعث ریزش مشتری می گردد.

بهترین روش کار در همچنین زمانی خرید اینترنتی از طریق سایت فروشگاهی مطمئن است.

خرید را با آگاهی یافتن از طریق اینترنت و شناسایی شرکت مورد نظر آغاز کنید و بعد از شناختن سایت با اطمینان زیاد و با خاطری آسوده معامله را آغاز و به سرانجام رسانید.

برای شناخت کامل شرکت ما می توانید از طریق همین وبسایت با مسئول فروش ارتباط برقرار کنید و از قیمت روز یا کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی ما آگاهی کامل پیدا کنید.

در سال های اخیر جهت عرضه محصولات کشاورزی یا شناختن نخود آبگوشتی و نخود خام و دیگر نخودها باید فروشندگان معتبر به قصد پخش عمده نخود راهی شهرها و بازارهای موجود در داخل کشور و حتی خارج از مملکت می شدند.

با بر پا نمودن نمایشگاه و کلی هزینه حمل و نقل را متحمل می‌گشتند و کل هزینه‌های سفر را بر روی قیمت عمده آن تقسیم می‌کردند و این خود موجب سود کمتر برای خریداران عمده می گشت.

با آمدن اینترنت تمامی مشکلات موجود در بخش تبلیغات حل شد و شاهد این هستیم که امروزه تمامی شرکت‌ها و کارخانجات مختلف جهان از اینترنت و با ساختن سایت های فروشگاهی تبلیغات گسترده‌ای را برای شناساندن محصولات انجام می دهند.

امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و علم اقتصاد از این موهبت در جهت انجام کارهای روزمره انسانی و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود و باعث بهینه سازی در زمان و هزینه می‌گردد.

یکی از بهترین راهکارها برای کاهش هزینه های اضافی و سرعت بخشیدن به معامله خرید از فروشگاه های اینترنتی و آنلاین معتبر است.

خریداران و مشتریان گرامی می توانند با توجه به شرایط موجود در بازار ایران که لحظه‌ای نرخ اجناس بالا می رود از طریق سایت‌های اینترنتی مطمئن اقدام به معامله آنلاین کنند و با رفتن به صفحه فروشگاه های مطمئن محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند.

شرکت ما برای عرضه خدمات و محصولات تازه از طریق فروشگاه‌های اینترنتی و آنلاین، اجناس خود را برای فروش و عرضه در دید عموم کسانی که در کار خرید و فروش حبوبات هستند و یا کارخانجات مختلف بسته‌بندی و تولیدات محصولات فرآوری شده نخود فعالیت دارند می گذارد.

آنها می توانند با تماس گرفتن از طریق همین صفحه یا مراجعه به محل ثبت سفارش در سایت اقدام به معامله و خرید عمده کرده و در سریع ترین زمان مسئولین فروش شرکت ما با شما تماس خواهند گرفت.

شرکت ما مسئولیت‌های مهم مانند تضمین کیفیت و قیمت را به عهده می گیرد و بر اساس کیفیت قیمت عمده را ابلاغ و به آن تعهد می نماید.

از اول ثبت سفارش تا آخر زمان که بار را به مقصد مورد نظر خریدار برسانند، مسئول فروش شرکت با خریدار یا مشتری در تماس می ماند چون خودمان را در رسانیدن سود به مشتریان و خریداران محصولات از این شرکت مسئول می دانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *